Sprostamy każdemu rodzajowi druku.

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają wyjątkowych rozwiązań

Proponujemy odpowiedni produkt dla każdego zastosowania: dla doskonałej jakości druku, wydajnych procesów i najlepszego montażu. Z indywidualnym doradztwem, wyjątkowymi rozwiązaniami i innowacyjnymi usługami premium.

W sytuacji stale rosnącego przemysłu opakowań, druk flekso stał się w ostatnich dekadach techniką druku wypukłego, która odniosła globalny sukces. Jednocześnie jednak obserwuje się wysoką presję konkurencji. Skomplikowane wzory drukowe, coraz wyższe wymagania jakościowe i coraz węższe ramy czasowe, zmuszają wiele drukarni do dalszej optymalizacji swoich procesów produkcyjnych.

Abyście mogli Państwo w pełni korzystać ze swej przewagi konkurencyjnej, Lohmann, jako wykwalifikowany partner, jest przy Państwa boku - od pierwszej idei do integracji procesu i dalej: w każdym czasie i na całym świecie. To właśnie zawiera się w określeniu Smart Bonding Approach - optymalizacja procesu pokrywająca cały zakres druku flekso.

Content_Flexo_Motive.jpg

Content_GRA_Portfolio.png

DuploFLEX® do druku opakowań elastycznych.

DuploFLEX® 5 spełnia podwyższone wymagania w druku opakowań: szeroki wybór taśm klejących o różnych właściwościach i twardościach pianki kompresyjnej, a także o różnych właściwościach adhezyjnych dla wyjątkowych wyników, nawet przy długich i szybkich nakładach.

Content_GRA_Tabelle_DuploFLEX_5_en.png

DuploFLEX® 3 i 4 dla druku etykiet.

Częsta zmiana wzorów, duża ilość rodzajów treści i informacji na etykiecie, jak i skomplikowane projekty - przemysł druku etykiet spotyka się ze wszystkimi tymi wyzwaniami. Serie Lohmann DuploFLEX® 3 i 4 dla druku etykiet, oferują szeroki wybór taśm do montażu płyt, zapewniających najwyższą jakość druku.

Content_GRA_Tabelle_DuploFLEX_3_en.png

Content_GRA_Tabelle_DuploFLEX_4_en.png

DuploFLEX® CB dla technologii post print wysokiej jakości.

Jedynym sposobem, aby rozwijać się w technologii post print, jest stała optymalizacja procesów i jakości. Ostatecznie opakowanie spełnia o wiele więcej funkcji niż tylko ochrona. Jeśli chcą Państwo tworzyć funkcję przyciągającą uwagę lub praktyczne doświadczenie w POS (Point-of-Sales), DuploFLEX® CB jest odpowiednim rozwiązaniem dla osiągnięcia Państwa celów.

Content_GRA_Tabelle_DuploFLEX_CB_en.png

Content_GRA_FLEXO_Lab.png

Content_GRA_PrintingSimulatorFlexolab.jpg

FlexoLAB:

Najpierw zasymulować, a następnie zintegrować (z procesem). Nasze innowacyjne FlexoLAB pokazuje najważniejsze kroki w realistycznej skali. Jego misja to testowanie, analizowanie i optymalizowanie, aby osiągnąć dla Państwa najlepsze rezultaty.

Naszym celem jest zmapowanie Państwa procesu od A do Z, następnie dokonanie jego symulacji w laboratorium FlexoLAB, abyście mogli Państwo osiągnąć najwyższą możliwą jakość z pomocą naszych zindywidualizowanych rozwiązań. W skład wyposażenia FlexoLAB Lohmanna wchodzą między innymi maszyna do montażu i symulator druku.

Czy chcą dowiedzieć się Państwo czegoś więcej? Zanalizujemy Państwa proces w naszym innowacyjnym FlexoLAB.

Zapraszamy Państwa do odwiedzin!

Content_GRA_DuploFLEX_Box.png

Content_GRA_KofferGraphics.jpg

DuploFLEX® Toolbox:

Czy chcecie Państwo aby Wasz proces montażu był tak efektywny, jak to możliwe? Nasz DuploFLEX® Toolbox z praktycznymi narzędziami do optymalnego montażu, oferuje wszystko to, co do tego celu jest potrzebne.

Nasz DuploFLEX® Toolbox zawiera:

  • Wałek/packa montażowa: montaż bez pęcherzy powietrza.
  • DuploFLEX® 3115

Content_GRA_Beratung.png

Content_GRA_Beratung

Osobiste doradztwo

My, The Bonding Engineers z Lohmann, jesteśmy FLEXpertami dla całego procesu druku fleksograficznego. Wspólnie analizujemy Państwa proces, dajemy odpowiednią rekomendację i znajdujemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie. W każdym czasie, na całym świecie.

Jednym z podstawowych czynników decydujących o wydajnym procesie druku jest wiedza jak, gdzie i w jakich warunkach dana taśma do montażu płyt powinna być używana. I tutaj właśnie do głosu dochodzi doświadczenie i know-how FLEXpertów z Lohmann - analizujemy dokładnie Państwa wymagania i znajdujemy odpowiednie rozwiązanie o właściwych parametrach. Wspieramy Państwa zawsze i na całym świecie!

Zapraszamy do kontaktu:

Czy są Państwo zainteresowani, aby dowiedzieć się więcej?

Prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Brief_250x150_white.png  

Wiadomości o technologii klejenia dla Twojej branży:

Zarejestruj się już teraz!

Formularz kontaktowy

W celu uzyskania dalszych informacji lub zapytań prosimy o przesłanie wiadomości e-mail. Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Kliknij tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Lohmann Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Krzemowej 2, tel. +48 58 555 81 50. Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności, wyłącznie do celu w jakim wysłane zostało zapytanie.