Jedna firma — niezliczone korzyści.

Wiele dekad doświadczenia w dziedzinie innowacyjnych systemów połączeń klejowych.

Jako działający w skali globalnej ekspert w dziedzinie systemów klejących, Lohmann udowadnia od wielu lat i w wielu branżach, że dostarcza wyłącznie najwyższą jakość. Nasza marka jest od dekad synonimem doświadczenia w dziedzinie połączeń klejących, innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych technologii produkcji i bezkompromisowej orientacji na potrzeby klientów.

Grupa Lohmann zatrudnia na całym świecie ponad 1800 pracowników, którzy kierują się w codziennej pracy jasno określonymi wartościami. Wartościami, które czynią z nas obiecującego i niezawodnego partnera. Także dla Państwa.

Link_Umweltschutz_376x140.jpg

Ochrona środowiska

Lohmann nie ustaje w poszukiwaniu innowacji rozwoju. Lecz czyniąc tak, jesteśmy świadomi odpowiedzialności za otaczającą nas przyrodę i środowisko naturalne.

więcej...

Linkbild_IMG_Zertifikate_376x140.jpg

Certyfikacja

Współpracując z Lohmann, otrzymujecie Państwo gwarantowaną jakość. Między innymi, certyfikatami potwierdzone są: produkcja naszych taśm klejących, system zarządzania środowiskowego i produkcja w warunkach clean-room.

więcej...

Link_Code-of-Conduct_376x140.jpg

Kodeks postępowania

Dla Lohmann, Kodeks Postępowania (ang. Code of Conduct) to wiążący zbiór zasad dotyczących zachowań we wszystkich obszarach współpracy wewnętrznej i zewnętrznej.

Więcej...

Link_Historie_376x140.jpg

Historia

Lohmann jest wiodącym globalnym producentem różnorodnych systemów klejących. Proszę przeczytać, jak ponad 160 lat doświadczeń spowodowało, że jesteśmy właśnie tu i teraz.

więcej...

Lokalizacje na świecie

Posiadając filie na całym świecie, jesteśmy zawsze pod ręką. Tu można wyszukać adresy naszych lokalizacji.

więcej...