Technologie na bazie taśm dwustronnie klejących dla sektora odnawialnych źródeł energii.

Światowa debata na temat wychodzenia z energetyki jądrowej jeszcze raz uzmysłowiła, że zwrot ku odnawialnym źródłom energii jest nieunikniony. Zwiększenie efektywności i wydajności to wyzwania, z którymi w obecnych czasach mierzą się wytwórcy energii. Istotną rolę w realizacji tego zadania odgrywają innowacyjne technologie firmy Lohmann.

Pewne i skuteczne połączenie poszczególnych komponentów zwiększa trwałość i opłacalność całego systemu. Dotyczy to zarówno pozyskiwania energii za pomocą instalacji słonecznych, wiatrowych jak i ogniw paliwowych oraz jej magazynowania w bateriach, w których zastosowano najnowsze technologie.

 Content_RE_Photovoltaikmodul.png

Firma Lohmann zapewnia najlepsze rozwiązania do ramowania. Nasze wysokiej klasy taśmy klejące gwarantują niezawodność montażu oraz trwałe połączenie profili z laminatami fotowoltaicznymi, zarówno przy produkcji ręcznej, jak i w pełni zautomatyzowanej. .

Content_RE_Anschlussdose.png

Nasze natychmiastowo wiążące, samoprzylepne elementy wykrawane umożliwiają jednocześnie uszczelnienie i montaż skrzynek przyłączeniowych do modułów fotowoltaicznych. Indywidualnie dopasowany kształt elementu zapewnia czystość i łatwość montażu, zwiększając tym samym wydajność procesu produkcji.

Content_RE_Backrail.png

Szybki montaż i wysoka żywotność: taśmy montażowe Lohmann to idealny produkt umożliwiający połączenie laminatów fotowoltaicznych z konstrukcją nośną. W połączeniu z mocowaniem typu "backrail" nasza technologia klejenia tworzy ciekawą alternatywę dla standardowych rozwiązań.

Contet_RE_Rotorblatt.png

Wciąż wzrasta znaczenie wykorzystania siły wiatru do generowania energii elektrycznej. Warto wiedzieć, że technologie klejenia firmy Lohmann sprawdziły się znakomicie w procesie produkcji łopat wirników, np. do mocowania poszczególnych warstw materiałów.

Czy chcą Państwo dowiedzieć się więcej?

Prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Formularz kontaktowy Odnawialne Źródła Energii

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w zakładce materiały do pobrania.

Tutaj mogą Państwo znaleźć przegląd naszych certyfikatów

04.09.2018